Samolepky na zeď text a nápisy

Samolepky s citátem nebo životním motem jsou vyhledávanou záležitostí

Kdo by neznal samolepky na stěnu? Ideální dárek, ale také vhodná dekorace snad do jakékoliv místnosti. Nenáročná na prostor, klidně i ve 3D provedení. Samolepky na zeď text a nápisy jsou zajímavým dokreslením interiéru. Černý nápis na světlé (bílé) stěně se bude vyjímat mnohem lépe než těžkopádný obraz. Motivační citát, životní motto, oblíbená fráze. Možností jsou skutečně stovky, byl by hřích si nějakou nevybrat…

Hesla z filmů, ale také věty plné osobitého šarmu, nejen v černé barvě

Když se porozhlédneme v nabídkách tuzemských obchodů, zjistíme, že samolepky na zeď s různými nápisy jsou většinou vyvedeny v černé barvě. Samozřejmostí je i výběr z desítek různých fontů, z nichž některé působí skutečně ozdobně. Texty ze života nebo věty, které vám hned po přečtení připomenou něco bytostně osobního. Ideální do obýváku, ale i kuchyně nebo ložnice. Tančete, usmívejte se nebo jen tak žijte, přesně podle krásných nápisů, které vykouzlí pohodovou atmosféru i u vás doma.

Aplikace není nic složitého, stačí pár minut času a pár šikovných rukou

Samolepky na zeď jsou nenáročné z hlediska prostoru a velmi originální z hlediska designu. Je tu však ale ještě jedno velké pozitivum. Nalepit se totiž dají poměrně snadno, stačí perfektně čistá a rovná zeď a pár minut času, který na celou akci obětujete. Samolepky na zeď v podobě nápisů mohou vítat hosty už v předsíni nebo zajmout už na první pohled, budou-li umístěné přímo naproti obývací stěně. Hřejivá slova o lásce a přátelství, ale také hesla, která používáte jako svá osobní motta a díky nimž se snadněji přečká další náročný den v práci. Proč je nemít doma, neustále po ruce a na očích? Dekorace, která nezabere ani milimetr prostoru navíc, působí vzdušně a elegantně.