3D samolepky na zeď

Když se řekne samolepky na zeď, můžete mít tu čest se skutečným uměním

Bez obrazů to pro někoho není ono. V bytě je vskutku smutno, když v něm chybí krásné kresby na stěně. Ale doba jde dál a trendy hovoří jasně – dnes opravdu frčí třeba takové 3D samolepky na zeď! Co je na nich vlastně tak zajímavého? A kolik variant nám nabídnou? Můžou být i jinde než jenom v obýváku a ložnici?

Skvělé řešení pro dětské pokoje, výzdoba, co nikdy nezklame

Děti mají rády 3D obrázky, to je prostě zcela bez jakýchkoliv komentářů. A je nad slunce jasné, že samolepky na zeď mohou být dobře použitelné nejen v obývacím pokoji nebo ložnici, ale také v dětském pokoji a samozřejmě i kuchyni. Vinylové samolepky dokonce odolají i působení vysoké vzdušné vlhkosti, takže se hodí docela dobře i do koupelen. Mimo interiér však určitě ne! Nakonec, pod pergolu taková dekorace asi ani nepatří, že?

Princezna, která vypadá z větší dálky skoro jako živá! Auta, díky nimž si malý závodník užije pohodové hraní. Zvířátka z oblíbených pohádek, samozřejmě nejen ta animovaná. Dětská fantazie prostě nezná hranic, to je totiž jedna z věcí, co můžeme našim ratolestem jen tiše závidět. Motivů jsou k dispozici na pultech obchodů desítky, ba dokonce stovky, takže rozhodně bude z čeho vybírat. A nezapomeňte přizvat i děti, vždyť ony samy by měly především rozhodovat, co bude v jejich pokoji a co nikoliv…

Nalepení je jen o pár minutách vašeho volného času, nepotřebujete ani precizní zručnost

Je snad aplikace samolepek nějak namáhavá nebo byste měli raději nechat celou práci odborníkovi? Nebojte, tak to vůbec není! Vlastně, lépe řečeno, celá akce si vyžádá třeba jen pár okamžiků, záleží na tom, jak šikovní budete – a také, zda budete na celou akci sami nebo se zapojí celá rodina. Holé a znuděné stěny už nemají v našich bytech a rodinných domcích prostor, kdo by o ně vlastně ještě stál? Raději vdechněte interiéru nový život, což jde právě i díky 3D samolepkám na zeď!

3D efekt totiž působí doslova ze všech stran, v první řadě je asi zřejmé, že tím trochu opticky zvětšíte místnost. Jinými slovy, i v menším bytě se můžete cítit ještě útulněji, a to například i bez zásadních změn v oblasti nábytku. K bílé zdi bude dobře pasovat černá silueta, nebojte se ale zapojit všechny paletové barvy, které vám přijdou vhodné. Rozhodně se nemáte čeho bát, i méně manuálně zruční si poradí s nalepením průměrných samolepek během asi deseti minut. Taková činnost totiž rozhodně nezabere celé odpoledne!

Do všech místností se hodí stejně, chodbu nebo koupelnu určitě nevyjímaje

3D samolepky se hodí i na zeď do chodby, to je přeci jasná věc! Nechte prostor v bytě trochu provonět růžemi nebo si pořiďte domů hravá koťata, která budou mít stále dobrou náladu a nebudou potřebovat mít pořád plnou misku. Oživit interiér můžete pomocí mnoha různých motivů, stačí si prostě jen vybrat ten, který je vašemu srdci nejbližší. Vlčí máky nebo zahrada plná růží? Safari přímo u vás v obývacím pokoji? Roztomilé postavičky z oblíbených dětských seriálů? Vinylová samolepka umožní tohle vše, a ještě mnohem víc!

Samolepky z vinylu překonají všechny hranice designu. Jsou lehké, vzdušné a nahradí těžkopádné obrazy, ze kterých se musí v první řadě pořád otírat nánosy prachu! Proč nejít tak trochu ruku v ruce s dobou? Inspiraci pro to, co mít doma na stěnách, určitě najdete snadno. Porozhlédněte se v nabídce obchodů, které tyto samolepky nabízejí a na něco už jistě přijdete. Zapojit se samozřejmě mohou všichni členové rodiny. Proč se nezeptáte dětí, které mají doslova neomezenou míru fantazie už z principu?