Samolepky na zeď strom

Stromy jsou symbolem přírody a života, jako dekorace jsou skutečně parádní volbou

Ruku v ruce s přírodou jde všechno líp, že? A dekorace s motivem zeleně a rostlin obecně jsou nepostradatelnou součástí interiéru. Samozřejmě to ale neplatí jen pro drobnosti z porcelánu nebo těžkopádné obrazy, u kterých je pověšení otázkou pár hodin – přemýšlení, vrtání, umisťování. Proč to vše neudělat jednodušeji a současně s ušetřením maxima prostoru v našich malých bytech?

Vinylové samolepky odolají zubu času i působení vlhkosti

Samolepky na zeď s motivem stromu jsou ideální volbou do interiéru, kde už je příroda nějak zastoupena. Aneb doplňte reálné květiny umělými na zdi a dotvořte si všechno podle svých osobních představ. Rozkvetlá sakura nebo podzimní dub, na kterém je i pár odpočívajících ptáků? Možnosti jsou skutečně neomezené, může jít o „náš“ strom, orientální dřevinu nebo třeba i o keř, který zastíní jednu stěnu v obýváku. Nechte se trochu inspirovat surfováním a hledáním, protože tisíce modelů čeká právě jen a jen na vás…

Strom obsypaný květinami nebo trochu více růžové do interiéru? Spoustu motýlů, kteří poletují kolem černé siluety stromu? Nebo třeba 3D samolepky, které vytvářejí efekt několika bonsají rostoucích vedle sebe? Samozřejmě, tohle je naprosto k nerozeznání od originálu, takže není třeba přemýšlet, jestli budou vypadat doslova „jako živé“. Odpověď je nasnadě – prostě ano! Doma tak můžete mít třeba i jako alergici spoustu zeleně a rozkvetlých kvítků, tedy přinejmenším na první pohled.

Kočky lezoucí po stromech? Obvyklý jev, který snadno nalepíte doma také

Nemůžete mít doma z nějakého důvodu kočky a tohle zvíře vám doslova každý den chybí? Tak zkuste sadu samolepek s motivem stromu, po kterém leze smečka několika černých kočiček. Originální a veselé řešení do interiéru, které vám odežene podzimní chmury. A nakonec, kdo by neměl rád zvířata? Takový člověk pak ani nemůže mít rád lidi…

Pokud nemůžete každý den vyrazit někam do přírody nebo se jen projít do parku, udělejte si tu přírodu doma – a rozhodně to půjde i bez spadaných větviček a podzimního shrabování listí do kompostu. Jsou tu i jiné možnosti, mezi které patří kupříkladu samolepky na zeď strom. Odpočiňte si ve stínu obřích větví, které působí jako baldachýn. Svěžest přírody po celý rok bez potřeby uklízení! Údržba těchto samolepek je velmi jednoduchá, nesedá na ně prach a jsou snadno omyvatelné. Odolají také působení vlhkosti, takže si je můžete umístit třeba i do koupelny nebo kuchyně, odkud často jdou páry od vaření.

Stačí vlastně jen perfektně čistý, odmaštěný a rovný povrch, kam je nalepíte

Přírodní energie doslova na každém kroku, a to i bez procházek v lese. Aplikace samolepek na zeď je velmi jednoduchá a zvládne ji vlastně každý. Důležité je, aby byla samolepka nanášena na perfektně hladký povrch, který je zbavený mastnoty. Když dodržíte všechna doporučení, budete se moci z kvalitní samolepky těšit dlouhé roky. A to je prostě k nezaplacení!

Samozřejmě máte na výběr i pestrou paletu barevných odstínů. Ty však je radno dobře sladit s dalším vybavením obýváku nebo ložnice. Musíte brát ohledy i na nábytek, který nesmí v kontextu samolepky a dalších doplňků působit jako pěst na oko – a naopak. Nezáleží na tom, jak velký strom bude, jestli bude mít listy, květy nebo bude zcela holý a v jeho větvích budou sídlit ptáci. To je už jen na vaší osobní fantazii, vždyť každému se přeci zalíbí něco jiného! Tyhle samolepky opravdu vydrží celé věky a nebojte, pokud se vám už znelíbí, celkem snadno je odstraníte (je ale nevýhoda, že takový proces je už bohužel nevratný).