Samolepky na zeď auta

Samolepky na zeď pro malé závodníky a milovníky rychlých kol jsou jasná volba

Dekorace do každého klučičího pokoje. Který mladík by neměl rád rychlost, ať už jde o automobily, formule nebo motorky? Některým se líbí rychlá kola už doslova od kolébky, jiné chytne až s nástupem do školky nebo první třídy základní školy. Samolepky na zeď auta jsou proto skvělým dárkem k narozeninám nebo třeba pod stromeček. A vězte, že mají spoustu různých výhod…

Dekorace na jedničku s hvězdičkou, elegantní auto do každého pokoje

Auta luxusní, ale také veteráni nebo průměrná střední třída českého vozového parku. Desítky barev, ale i černé siluety. Sporťáky, terénní vozy a spoustu dalších možností. Na stěnu nebo jiné hladké plochy, do pracoven, ale třeba i garáží – aneb vždy je to třeba stylově. Stačí si jen zvolit barvu a velikost, možností je zde skutečně stovky až tisíce. Samozřejmě nemusí jít jen o auta z našich garáží a silnic, ale třeba i o animované modely. Seriálů nebo pohádek s tématikou automobilů pro menší děti je tu totiž skutečně víc než dost. A fanoušků motorismu je přeci – nejen v mužské části spektra – určitě hodně.

Pozor na to, jakými barvami jste vymalovali, tohle určuje mnohé

Samolepky na zeď s motivem aut doslova rozzáří každý byt, výběru ale musíme podřídit barvy stěny. Tak například, pokud je barva interiéru červená, dobře nám to bude ladit s bílou nebo černou samolepkou, totéž platí pro oranžovou nebo fialovou barvu. Bílá je natolik univerzální, že ji můžeme zkombinovat v podstatě s čímkoliv. Hravá žlutá se bude dobře doplňovat se zelenkavými nebo modrými odstíny. Modernímu interiéru nesluší těžké obrazy s rámem, z nějž se musí očišťovat každou chvíli nános prachu. Naopak, právě samolepky na zeď – obecně s jakýmikoliv motivy – vlastně nezaberou prakticky žádné místo a celá místnost s nimi působí o poznání útulněji.