Samolepky na zeď květy

Jak vyznat ženě lásku? Prostě to řekněte tradičně s květinou

Samolepky na zeď mají různou podobu, vždy ale nabízejí několik atraktivních výhod. Především nezaberou prakticky žádné místo, snadno se také nalepují a při správném zacházení vydrží opravdu hezkou řádku let. Vybrat si vhodnou barvu jistě není těžké, důležité je prostě sladit samolepku se stěnou, na které bude nalepená. Tedy bílá stěna si žádá nejčastěji černý motiv a naopak, řeč barev prostě mluví jasně. A co takhle mít na stěně rovnou celou louku?

Máte rádi přírodu? Pak snad ani není lepší varianta pro dekoraci

Samolepky na zeď květiny jsou skutečně vhodným kouskem do bytu nejen pro vášnivé milovníky přírody. Možností je přeci dost, u někoho vyhrají růže, jiný se zase spokojí s tajemnou květinou v černém barevném provedení. Vlčí máky nebo raději levandule? Trochu více zeleně nebo naopak kvítky hrající různými (nejen duhovými) odstíny? Větve, stromy nebo šlahouny s cizokrajnou flórou? Buďte trochu tajemní a zapojte do toho i zvířata. Co třeba větev, na které sedí černá kočka? A pár vlaštovek sedících kousek opodál? Nebo květy, které se shlukují na zdi ve tvaru srdce nebo jiného obrazce, který řekne vše už na první pohled? Samolepky na zeď s motivem květin jsou hodně oblíbené a doslova prosvítí celý váš domov jasným světlem.

Jednoduchá a velmi účelná dekorace za rozumnou cenu, i to jsou samolepky na zeď

Udělají spoustu parády doslova za pár korun, nezaberou ani centimetr prostoru navíc. Některé motivy ze sekce samolepky na zeď květy také působí trojrozměrně, takže elegantně oživíte celý interiér. Rostliny a květiny mohou doplnit i netradiční citáty nebo třeba roztomilé květináče. Popínavé rostliny nebo „obyčejné“ růže, tady už záleží maximálně na vašem vkusu. Pokud vám při pohledu na nějaký motiv doslova poskočí srdce, pak vězte, že je to ten pravý a jediný.