Dětské samolepky na zeď

Dětem patří celý svět, zaujmete je pestrými barvami, ale také motivem z animovaných filmů

Dá se říci, že samolepky na stěnu má každý rád. Působí velmi vzdušně, nezaberou tolik místa jako obrazy nebo kalendáře a milují je dospělí, ale i děti. Právě dětem je určena podstatná část tohoto sortimentu, dětské samolepky na zeď prostě přináší vše od A do Z.

Animované postavy z filmů nebo jasně růžová barva pro malé princezny

Děti láká vše, co vypadá roztomile, ať už je to králík nebo animovaná postavička. I díky tomu máte spoustu možností, ať už teprve čekáte na to, kdy budete doma konečně tři nebo už vychováváte odrostlejšího školáka. K dispozici jsou jak motivy zvířátek a hraček pro ty vůbec nejmenší děti, stejně jako například auta a motorky pro náctileté. Spící lev, roztomilé sovičky, příroda ve všech svých podobách. Nesmíme zapomenout samozřejmě ani na rostliny a květiny, hrající doslova všemi barvami.

Nad postýlku, psací stůl, ale třeba i někam jinam, v pokoji je spoustu místa

Dětské pokoje vynikají hlavně tím, jak jsou úžasně prostorné. To dává velké možnosti i pro samolepky na zeď, které mohou zdobit prostor jak nad dětskou postýlkou, tak třeba i v oblasti kolem psacího stolu a PC. Vinylová samolepící folie odolá nejen mastnotě, ale i působení vody nebo také zubu času. Dá se proto označit za bezmála dokonalou. Vlhčího prostředí, jako je třeba v koupelně, se nemusíte vůbec bát. V případě potřeby se dají jednoduše odstranit, takže pokud je už nebudete chtít, je manipulace velmi snadná – a nebojte, zeď vůbec nepoškodíte. Samolepky na zeď pro děti nemusí být také přes celou zeď, nabízí se i možnost zvířátka, které bude hlídat vypínač světla. Děti alespoň nikdy nezapomenou zhasnout v místnosti, když budou odcházet.