Samolepky na zeď kočky

Obrázky s motivem zvířat na zdi? Samozřejmě, elegantní samolepky potěší a nezaberou místo

Moderní doba si žádá i moderní postup při přemýšlení o dekoracích nejen do dětského pokoje. Tak například samolepky na zeď kočky, potěší nejen všechny milovníky těchto tvrdohlavých čtyřnohých stvoření. Vždyť kdo by neměl rád kočky? Takoví lidé snad existují jen na stránkách knih a ve filmových scénářích. Vyjímat se proto bude podobná dekorace nejen v dětském pokojíčku, kde jsou psi všech ras i velikostí majiteli „až“ stříbrných medailí. V obýváku se přeci odpočívá – a co jiného dělá průměrná kočka asi dvacet hodin denně? A rozhodně si z vás neděláme legraci, na toto téma existuje i řada odborných studií…

Kočičí nálada se brzy přenese i na nás, sníží se nám krevní tlak

Pokud máte doma kočky, určitě víte, že přinášejí spoustu zdravotních benefitů. Kromě nižšího krevního tlaku je to větší psychická pohoda, se kterou jde všechno mnohem lépe. Kočičí samolepky na zdi mohou mít také řadu různých motivů. Tak třeba, kočka hrající si s klubíčkem nebo sedící pod pouliční lampou? Obvykle se na zdi vyjímá černá silueta, kterou ocení každý, kdo nevěří, že kočky s uhlově zbarveným kožíškem nosí celému světu smůlu.

Zamyslete se nad barevným sladěním celého interiéru ložnice nebo dětského pokoje

Samolepky na zeď rozhodně děti potěší víc než nějaký neforemný obraz, který se může v nejhorším případě uvolnit a spadnout na zem. Musíme si ale pečlivě rozmyslet, jak bude samolepka působit společně v kombinaci s dalšími prvky v místnosti. Bílá stěna v obýváku si přímo žádá černou kočičí siluetu, ale problém je přeci jen trochu složitější. Nechte si také poradit, a to jak podle plánovaného umístění samolepky, tak i podle vzoru. Kočky jsou ale samy o sobě přímo skvělá volba!